Moderní lidé již dlouho zvyklí na efektivní zbrusu nové prostředky určeny pro péči o zuby a také ústa. Všechny tyto značky-nové položky záruka dlouhotrvající obrany zuby před negativními vlivy, „Hollywood“ úsměv, stejně jako svěží dech. Nicméně, i ty nejlepší způsoby, jak pečovat o ústní dutiny může dát velký efekt pouze pod podmínkou jejich správné použití. To je o pravidlech denní zdraví úst budeme povídat.

Vybrat vynikající kartáč

Dobrý zubní kartáček, to začíná s její starostlivý pohled na zuby. Stejně tak je důležité zjistit, jak ji využít. Nezapomeňte, že kartáček by měl být držen, aby se ujistil, že je zcela suchý před dalším použitím. Vlhkost pobyt na štětiny, které mohou být nádherný chov místo pro bakterie, takže se nemusíte zapomenout na doporučení dentální odborníci, úprava zubní kartáčky, minimálně každé 3 měsíce, opláchněte po použití, stejně jako obchod v jasné, bez instance.

Vybrat vynikající kartáčKdyž jde do tahu, pro děti, stejně jako osoby s onemocněním dásní vhodné produkty měkké, stejně jako opravdu měkké vlákno. Ty, které nejsou boj s lepší úroveň citlivosti dásní tkání, stejně jako je jisté, ve wellness se o své zuby, můžete bezpečně použít tuhý kartáč. Pokud pevný zubní kartáček se používá správně, problémy s péčí o zuby bude jistě nevyskytuje. Nicméně nesprávné čištění zubů může způsobit guma zranění a způsobují oslabování obtížné tkání zubu. Většina lidí prospěch kartáče nástroj pevnost. Obvykle se vejde prakticky každý člověk dobře uklizené, jídlo vkladů od mezizubní prostory, a také nemají hojení měkké tkáně.

Další hygienické předměty

Kvalita čištění závisí na formě. Který model je nejvíce efektivní, je těžké k soudu, protože i mezi odborníky neexistuje shoda na toto téma. Doporučujeme vybírat výrobky, kde svazky vláken jsou ve tvaru písmene V. To je ideální v případě, že štětiny jsou z různých výšek. Tento zubní kartáček vám umožní zbavit z krční oblasti plaku, protože infiltrace zub-gingivální sulcus. Další hygienické předmětyPři výběru kartáč, vzít na vědomí jeho délka: musíte přizpůsobit, aby ji používat. Zubní pasty. To je velmi výhodné, kámo kartáč. Množství pasty nestanoví, co je kvalitní péče o vaše zuby, takže nepokoušejte se být v souladu se zásadou „čím více – tím lépe“.

Zubní kartáček dost malý hrášek pasty na kartáček. Když těstoviny je vynikající kvality, to bude určitě stačit. Léčba vložit, takže potřebujeme využít ve velkém množství. Při výběru nástroje, poslouchat zubní profesionální. Možná vaše zuby potřebují jedinečnou péči. Nit. Pravidelně používat zubní nit po jídle, vám zajistí zdravou a vyváženou péči o ústní dutinu, protože toto zařízení umožňuje dokonale vyčistit mezizubní prostory a odstranění potravin částice i tam, což neproniká kartáč štětiny. Pokud oceníte čistotu úst, nezapomeňte účinně se podívat po ní s dentální nit. Umýt dutiny ústní. To je vzít v úvahu, že léky jsou většinou využívány k osvěžení dechu. To není tak. Moderní zařízení vytvořen důvěryhodný výrobce, má schopnost chránit proti závažné problémy.

Péče essentials

Ústní vodu struktura se skládá z aktivních materiálů, které pomoc v boji proti mikroorganismům, které vyvolávají zubní kaz i zánět dásní. Vhodné vypláchnout ústní dutiny bude jistě navíc pomoci získat eliminovat krvácení periodontals a nežádoucí úst zápach. Péče essentialsPři výběru krém, zaměřte se na make-up: tekutina může být alkohol, děti, nemohou být použity. Budete muset umýt ústa po dokončení postupu čištění zubů. To je to, co to stojí? ty vyžadují aktivní látky, vyrábět pozitivní vliv na ústa. V ideálním případě potřebují čas, aby „drenážní trubky“ kapaliny přes zuby. Takže budete určitě umýt všechny zbytky jídla z mezizubních pokoje.

Orální zdraví není možné bez dvou-denní čištění. Doporučuje se, aby hřeben zuby po každém jídle, nicméně, to je často náročné. Může být omezen na ranní i noční péči o ústa. Důležité je účinně provádět čištění léčby, stejně jako je výhodné využít přidané prostředků, mezi které by mohly fungovat jako velký máchání pro ústa. Tam jsou četné metody čištění zubů. Ty, které jsou nejvíce spolehlivé, identifikovat samostatně, v ideálním případě s pomocí zubní profesionální, protože nejvíce efektivní výběr si mohl vybrat jen na základě problému z ústní dutiny. Některou z metod doporučuje, aby ústní hygienu bude určitě trvat minimálně tři minuty a musí být proveden na stejné rychlosti. Ve stejné době vymazány umístění na 2 zuby. Kartáč je pod úhlem 45′ na zuby. Filtrace se provádí ve směru od dásní k řezání součásti zubu. První uklidil vnější straně zubů, po té vnitřní. K odstranění usazenin z vnitřního povrchu předních zubů, pohybujte kartáčkem vpřed a vyčistěte žvýkací plochy – zepředu dozadu. Zahájení čištění je třeba horní čelist, pak přejděte do dolní části. Osoby bez gum onemocnění, je doporučeno, aby masáž periodontals. To se provádí, aby použití kolo aktivity hřeben zuby a periodontals. Pokud máte potíže masáž je mnohem lepší nepoužívat.